Sunon ME92251V3-000U-F99 ventilator
Artikelnummer:
ME92251V3-000U-F99
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 92mm L x 92mm H Vapo-Bearing™ 39,5 CFM (1,11m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | ME92251V3-000U-F99 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 39,5 CFM (1,11m³/min) |
| Lawaai: | 28,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1.3 W |
| RPM: | 2400 RPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | MagLev® ME |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Statische druk: | 0,100 in H2O (24,9 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, vergrendelde rotorsensor |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CUR, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 92X25MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 92mm L x 92mm H Vapo-Bearing™ 39,5 CFM (1,11m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.105A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
28,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon ME92251V3-000U-F99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.