Sunon ME92251V3-000U-999 ventilator
Artikelnummer:
ME92251V3-000U-999
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 92mm L x 92mm H Vapo-Bearing™ 39,5 CFM (1,11m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | ME92251V3-000U-999 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 39,5 CFM (1,11m³/min) |
| Lawaai: | 28,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1.3 W |
| RPM: | 2400 RPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | MagLev® ME |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Statische druk: | 0,100 in H2O (24,9 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CUR, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 92X25MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 92mm L x 92mm H Vapo-Bearing™ 39,5 CFM (1,11m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.105A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
28,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon ME92251V3-000U-999 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.