Sunon ME80201V1-000U-G99 ventilator
Artikelnummer:
ME80201V1-000U-G99
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 80mm L x 80mm H Vapo-Bearing™ 35,9 CFM (1,01m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | ME80201V1-000U-G99 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 35,9 CFM (1,01m³/min) |
| Lawaai: | 38,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1.56 W |
| RPM: | 3300 TPM |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | ME |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Statische druk: | 0,180 in H2O (44,8 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | DC VENTILATOR 80X20MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 80mm L x 80mm H Vapo-Bearing™ 35,9 CFM (1,01m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.130A |
| Spanningsbereik: | 6 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
38,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon ME80201V1-000U-G99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.