Ventilator ME6038X12B1+6-FSR van Mechatronics
Artikelnummer:
ME6038X12B1+6-FSR
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 60mm L x 60mm H Bal 57,5 CFM (1,61m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | ME6038X12B1+6-FSR |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 57,5 CFM (1,61m³/min) |
| Lawaai: | 63,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 9400 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | ME6038 |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Statische druk: | 1,241 in H2O (309,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-regeling, snelheidssensor (toerental), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | cUL, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 60X38MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 60mm L x 60mm H Bal 57,5 CFM (1,61m³/min) 4 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.40A |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
63,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics ME6038X12B1+6-FSR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.