Ventilator MD1238X12B1+6-FSR van Mechatronics
Artikelnummer:
MD1238X12B1+6-FSR
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 120mm L x 120mm H Bal 205,0 CFM (5,74m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MD1238X12B1+6-FSR |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 205,0 CFM (5,74m³/min) |
| Lawaai: | 62,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 4500 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | MD1238 |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,943 in H2O (234,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-regeling, snelheidssensor (toerental), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | cUL, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 120X38MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 120mm L x 120mm H Bal 205,0 CFM (5,74m³/min) 4 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.50A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
62,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics MD1238X12B1+6-FSR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.