MULTICOMP MC23724 ventilator
Artikelnummer:
MC23724
MULTICOMP MC23724 230V 70mA Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$42,12
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | MULTICOMP |
| Model: | MC23724 |
| spanning: | 230V |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 70mA |
| Lawaai: | 39 dBA |
| Luchtstroom: | 30 CFM (0,85 m?/min) |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Grootte: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Lager: | Kogel |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “MULTICOMP MC23724 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.