MULTICOMP MC23266 ventilator
Artikelnummer:
MC23266
MULTICOMP MC23266 220/240V 50/60HZ 0,24/0,27A Ventilator met contactdoosaansluiting vervangend
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$231,67
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | MULTICOMP |
| Model: | MC23266 |
| spanning: | 220-240V |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.24/0.27A |
| Lawaai: | 60 dBA |
| Luchtstroom: | 850 CFM (24,069 m?/min) |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Grootte: | 254 mm x 254 mm x 89 mm |
| Lager: | Kogel |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “MULTICOMP MC23266 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.