Ventilator Mechatronics MB9220M24B-FSR
Artikelnummer:
MB9220M24B-FSR
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 92mm L x 92mm H Bal 38,1 CFM (1,07m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MB9220M24B-FSR |
| Lawaai: | 28,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 38,1 CFM (1,07m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 2500 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Mechatronica |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Breedte: | 19,50 mm |
| Statische druk: | 0,100 in H2O (24,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | cUL, UL |
| Gewicht: | 0,157 lb (71,21 g) |
| Serie: | MB9220 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.160A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 92mm L x 92mm H Bal 38,1 CFM (1,07m³/min) 2 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
28,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics MB9220M24B-FSR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.