Sunon MB50151V3-000U-A99 fan
Artikelnummer:
MB50151V3-000U-A99
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 50mm L x 50mm H Vapo-Bearing™ 10,2 CFM (0,286m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MB50151V3-000U-A99 |
| Lawaai: | 22,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 10,2 CFM (0,286m³/min) |
| Vermogen (watt): | 420 mW |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 3700 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Sunon |
| Afmetingen: | Vierkant - 50mm L x 50mm H |
| Breedte: | 15,00 mm |
| Statische druk: | 0,120 in H2O (29,9 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CUR, TUV, UL |
| Gewicht: | 0,085 lb (38,56 g) |
| Serie: | MagLev® MB |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.035A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 50mm L x 50mm H Vapo-Bearing™ 10,2 CFM (0,286m³/min) 2 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
22,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon MB50151V3-000U-A99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.