Sunon MB40101V2-0000-G99 Ventilator
Artikelnummer:
MB40101V2-0000-G99
SUNON MB40101V2-0000-G99 12V 0.96W 3draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,57
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | SUNON |
| Model: | MB40101V2-0000-G99 |
| Vermogen: | 0.96W |
| Spanning: | 12V |
| Grootte: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Onderdeeltype: | VENTILATOR |
| Lengte: | 40 mm |
| Breedte: | 40 mm |
| hoogte: | 10 mm |
| Draden: | 3 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Stroom |
0.96W |
| Spanning |
12(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Gereviseerde |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon MB40101V2-0000-G99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.