Sunon MB40100V2-000U-A99 fan
Artikelnummer:
MB40100V2-000U-A99
Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 40mm L x 40mm H Vapo-Bearing™ 7.0 CFM (0.196m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,38
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MB40100V2-000U-A99 |
| Lawaai: | 27,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 7,0 CFM (0,196m³/min) |
| Vermogen (watt): | 900 mW |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| RPM: | 5800 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Sunon |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Statische druk: | 0,110 in H2O (27,4 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CUR, TUV, UL |
| Gewicht: | 0,037 lb (16,78 g) |
| Serie: | MagLev® MB |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.180A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 40mm L x 40mm H Vapo-Bearing™ 7.0 CFM (0.196m³/min) 2 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
27,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon MB40100V2-000U-A99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.