SERVO MADC24B4 Ventilator
Artikelnummer:
MADC24B4
SERVO MADC24B4 24V 0,54A 13W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$40,57
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | SERVO |
| Model: | MADC24B4 |
| Vermogen: | 13W |
| Spanning: | 24V |
| Grootte: | 150 mm x 172 mm x 51 mm |
| Onderdeeltype: | VENTILATOR |
| Actueel: | 0.54A |
| Lengte: | 172 mm |
| Breedte: | 150 mm |
| hoogte: | 51 mm |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “SERVO MADC24B4 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.