SERVO MA60B3 Ventilator
Artikelnummer:
MA60B3
SERVO MA60B3 200V 0,2/0,15A 32/28W Ventilator met contactdoosaansluiting
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$44,13
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | SERVO |
| Model: | MA60B3 |
| Vermogen: | 32/28W |
| Spanning: | 200V |
| Grootte: | 150 mm x 172 mm x 51 mm |
| Onderdeeltype: | VENTILATOR |
| Actueel: | 0.2/0.15A |
| Lengte: | 172 mm |
| Breedte: | 150 mm |
| hoogte: | 51 mm |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “SERVO MA60B3 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.