Ventilator MA4010H24C-RSR van Mechatronics
Artikelnummer:
MA4010H24C-RSR
Ventilator Tubeaxial 24VDC Vierkant - 40mm L x 40mm H 1 Kogel/1 Mof 4,9 CFM (0,137m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MA4010H24C-RSR |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 4,9 CFM (0,137m³/min) |
| Lawaai: | 26,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 6000 OMW/MIN |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | MA4010 |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Statische druk: | 0,110 in H2O (27,4 Pa) |
| Type lager: | 1 bal/1 huls |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | cUL, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 40X10MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 24VDC Vierkant - 40mm L x 40mm H 1 Kogel/1 Mof 4,9 CFM (0,137m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.140A |
| Spanningsbereik: | 3 ~ 6,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
26,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics MA4010H24C-RSR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.