Ventilator MA4010H24B-RSR van Mechatronics
Artikelnummer:
MA4010H24B-RSR
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 40mm L x 40mm H Bal 4,9 CFM (0,137m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$5,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MA4010H24B-RSR |
| Lawaai: | 26,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 4,9 CFM (0,137m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 6000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Mechatronica |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Statische druk: | 0,110 in H2O (27,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | cUL, UL |
| Gewicht: | 0,046 lb (20,87 g) |
| Serie: | MA4010 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.140A |
| Spanningsbereik: | 3 ~ 6,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 40mm L x 40mm H Bal 4,9 CFM (0,137m³/min) 2 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
26,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics MA4010H24B-RSR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.