Ventilator MA1751L12B-FSR van Mechatronics
Artikelnummer:
MA1751L12B-FSR
Buisaxiale ventilator 12VDC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 205,0 CFM (5,74m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$54,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MA1751L12B-FSR |
| Lawaai: | 54,5 dB(A) |
| Luchtstroom: | 205,0 CFM (5,74m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 2400 RPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Mechatronica |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Statische druk: | 0,390 in H2O (97,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | cUL, TUV, UL |
| Gewicht: | 771,1 g (1,7 lbs) |
| Serie: | MA1751 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.10A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator 12VDC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 205,0 CFM (5,74m³/min) 2 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
54,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics MA1751L12B-FSR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.