Sunon ventilator MA1092-HVL.GN
Artikelnummer:
MA1092-HVL.GN
Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 92mm L x 92mm H Vapo-Bearing™ 54,0 CFM (1,51m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$16,30
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MA1092-HVL.GN |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 54,0 CFM (1,51m³/min) |
| Lawaai: | 32,0dB |
| Vermogen (watt): | 3.60W |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | MagLev® MA |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Statische druk: | 0,140 in H2O (34,9 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CUR, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 92X25MM 115VAC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 92mm L x 92mm H Vapo-Bearing™ 54,0 CFM (1,51m³/min) 2 draden |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.118A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
32,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon MA1092-HVL.GN fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.