Ventilator M5210E05C-RSR van Mechatronics
Artikelnummer:
M5210E05C-RSR
Ventilator Tubeaxial 5VDC Vierkant - 52mm L x 52mm H 1 Kogel/1 Mof 11,3 CFM (0,316m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | M5210E05C-RSR |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 11,3 CFM (0,316m³/min) |
| Lawaai: | 28,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 6000 OMW/MIN |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | M5210 |
| Afmetingen: | Vierkant - 52mm L x 52mm H |
| Statische druk: | 0,150 in H2O (37,3 Pa) |
| Type lager: | 1 bal/1 huls |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 52X10MM 5VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 5VDC Vierkant - 52mm L x 52mm H 1 Kogel/1 Mof 11,3 CFM (0,316m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.150A |
| Spanningsbereik: | 3 ~ 6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
28,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics M5210E05C-RSR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.