Nidec M34313-55RA3F ventilator
Artikelnummer:
M34313-55RA3F
Nidec M34313-55RA3F 24V 0,16A 2-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,46
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Nidec |
| Model: | M34313-55RA3F |
| Spanning: | 24V |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
| Onderdeeltype: | VENTILATOR |
| Actueel: | 0.16A |
| Lengte: | 60 mm |
| Breedte: | 60 mm |
| hoogte: | 25 mm |
| Draden: | 2 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
24(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Nidec M34313-55RA3F Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.