MOTOR M115AA2H Ventilator
Artikelnummer:
M115AA2H
MOTOR M115AA2H 220/240V 0,13A 2draads Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$26,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | MAATSCHAPPELIJKE MOTOR |
| Model: | M115AA2H |
| Spanning: | 220/240V |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 25 mm |
| Onderdeeltype: | Koelventilator, thermische ventilatoren, serverventilator, computerventilator, industriële ventilator |
| Actueel: | 0.14A |
| AC/DC: | AC |
| Beëindiging: | 2 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
220/240(V) |
| Origineel |
Vervang |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “MUTUAL MOTOR M115AA2H Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.