Ventilator Mechatronics LPT15P99-BWHR-2EM-EX
Artikelnummer:
LPT15P99-BWHR-2EM-EX
Buisvormige ventilator 100VAC Rechthoekig - 172mm L x 150mm H Bal 220,0 CFM (6,16m³/min) 2 Klemmen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$71,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | LPT15P99-BWHR-2EM-EX |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 100 VAC |
| Luchtstroom: | 220,0 CFM (6,16m³/min) |
| Lawaai: | 57,0dB |
| Vermogen (watt): | 22.00W |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Rechthoekig - 172mm L x 150mm H |
| Statische druk: | 0,063 in H2O (15,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Elektronische commutatie (EC) |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | ATEX |
| Beschrijving: | EC VENTILATOR AXIAAL 172X150X51MM 120VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisvormige ventilator 100VAC Rechthoekig - 172mm L x 150mm H Bal 220,0 CFM (6,16m³/min) 2 Klemmen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.012A |
| Spanningsbereik: | 208 ~ 230VAC |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
57,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics LPT15P99-BWHR-2EM-EX fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.