Ventilator LPH92B99-BTMR van Mechatronics
Artikelnummer:
LPH92B99-BTMR
Vierkante ventilator Tubeaxial 100 ~ 240VAC - 92mm L x 92mm H Bal 46,0 CFM (1,29m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$19,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | LPH92B99-BTMR |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 100 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | 46,0 CFM (1,29m³/min) |
| Lawaai: | 38,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 3.70W |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Breedte: | 25,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | LPH92B99 |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Statische druk: | 0,180 in H2O (44,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, elektronische schakeling (EC) |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 92X25MM 90-264VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 100 ~ 240VAC - 92mm L x 92mm H Bal 46,0 CFM (1,29m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.050A |
| Spanningsbereik: | 90 ~ 264VAC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
38,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics LPH92B99-BTMR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.