Ventilator LPH60B99-BWHR-PC van Mechatronics
Artikelnummer:
LPH60B99-BWHR-PC
Vierkante ventilator Tubeaxial 100 ~ 240VAC - 60mm L x 60mm H Bal 17,0 CFM (0,476m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$23,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | LPH60B99-BWHR-PC |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 100 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | 17,0 CFM (0,476m³/min) |
| Lawaai: | 35,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 2.30W |
| RPM: | 4500 TPM |
| Breedte: | 25,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | LPH60B99 |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Statische druk: | 0,240 in H2O (59,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, elektronische commutatie (EC), parylene coating |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | EG-VENTILATOR AXIAAL 60 X 60 X 25MM W/PA |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 100 ~ 240VAC - 60mm L x 60mm H Bal 17,0 CFM (0,476m³/min) 2 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.060A |
| Spanningsbereik: | 90 ~ 264VAC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
35,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics LPH60B99-BWHR-PC fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.