Ventilator Mechatronics LPH15P99-BWHR-PC
Artikelnummer:
LPH15P99-BWHR-PC
Buisasventilator 100 ~ 240VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 152mm H Bal 228,0 CFM (6,38m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$42,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | LPH15P99-BWHR-PC |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 100 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | 228,0 CFM (6,38m³/min) |
| Lawaai: | 55,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 22.50W |
| RPM: | 3200 TPM |
| Breedte: | 51,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | LPH15P99 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 152mm H |
| Statische druk: | 0,600 in H2O (149,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, elektronische commutatie (EC), parylene coating |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | EC-VENTILATOR AXIAAL 172 X 150 X 51MM W/ |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 100 ~ 240VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 152mm H Bal 228,0 CFM (6,38m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.200A |
| Spanningsbereik: | 90 ~ 264VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
55,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics LPH15P99-BWHR-PC fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.