Ventilator LPC12AM99-BTHR-B1 van Mechatronics
Artikelnummer:
LPC12AM99-BTHR-B1
Vierkante ventilator Tubeaxial 90 ~ 264VAC - 120mm L x 120mm H Bal 120,0 CFM (3,36m³/min) 3 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | LPC12AM99-BTHR-B1 |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 90 ~ 264VAC |
| Luchtstroom: | 120,0 CFM (3,36m³/min) |
| Lawaai: | 52,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 10.00W |
| RPM: | 3600 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | LPC12A |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,390 in H2O (97,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Elektronische schakeling (EC), toerentalsensor (Tach) |
| Beëindiging: | 3 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 120X38MM KOGELTERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 90 ~ 264VAC - 120mm L x 120mm H Bal 120,0 CFM (3,36m³/min) 3 Terminals |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 90 ~ 264VAC |
| Materiaal - Frame: | Magnesium |
| Materiaal - Lemmet: | Metaal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
52,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics LPC12AM99-BTHR-B1 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.