Ventilator LPC12A99-BTLR van Mechatronics
Artikelnummer:
LPC12A99-BTLR
Vierkante ventilator Tubeaxial 90 ~ 264VAC - 120mm L x 120mm H Bal 84,0 CFM (2,35m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | LPC12A99-BTLR |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 90 ~ 264VAC |
| Luchtstroom: | 84,0 CFM (2,35m³/min) |
| Lawaai: | 43,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 6.00W |
| RPM: | 2800 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | LPC12A |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,280 in H2O (69,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Elektronische commutatie (EC) |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 120X38MM 90-264VAC EC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 90 ~ 264VAC - 120mm L x 120mm H Bal 84,0 CFM (2,35m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 90 ~ 264VAC |
| Materiaal - Frame: | Magnesium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
43,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics LPC12A99-BTLR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.