Delta Electronics KFB1748VHT-CN fan
Artikelnummer:
KFB1748VHT-CN
Fan Motorized Impellers 48VDC Round – 175mm Dia Ball 316.9 CFM (8.87m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | KFB1748VHT-CN |
| Lawaai: | 66,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 316,9 CFM (8,87m³/min) |
| Vermogen (watt): | 34.56 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 3100 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Afmetingen: | Rond - 175mm Dia |
| Breedte: | 69,00mm |
| Statische druk: | 1.422 in H2O (354.2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Kenmerken: | GR-487 (bescherming tegen zoutnevel), bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 1.5 lbs (670.0 g) |
| Serie: | KFB |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.720A |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 57 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Motorized Impellers 48VDC Round – 175mm Dia Ball 316.9 CFM (8.87m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
66,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta Electronics KFB1748VHT-CN fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.