Sunon KDE1209PTS1-6 ventilator
Artikelnummer:
KDE1209PTS1-6
Sunon KDE1209PTS1-6 12V 230mA 2.8W 2wires Ventilator Refurbished
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,73
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Model: | KDE1209PTS1-6 |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 2600 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 230 mA |
| Vermogen: | 2.8W |
| Lawaai: | 32,5 dBA |
| Luchtstroom: | 46,4 CFM (1,31 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Lager: | Mouw |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 0,160 in H2O (39,8 Pa) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
32,5 dBA |
| Luchtstroom |
46,4 CFM (1,31 m/min) |
| Stroom |
2.8W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
2600 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon KDE1209PTS1-6 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.