Sunon KDE1204PFB3-8 ventilator
Artikelnummer:
KDE1204PFB3-8
Sunon KDE1204PFB3-8 12V 40mA 0.5W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$11,99
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Model: | KDE1204PFB3-8 |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 5300 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 40 mA |
| Vermogen: | 0.5W |
| Lawaai: | 23,5 dBA |
| Luchtstroom: | 4,8 CFM (0,136 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 0,100 in H2O (24,9 Pa) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
23,5 dBA |
| Luchtstroom |
4,8 CFM (0,136 m?/min) |
| Stroom |
0.5W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
5300 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon KDE1204PFB3-8 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.