ebm-papst K3G310-RR05-H2 ventilator
Artikelnummer:
K3G310-RR05-H2
Vierkante ventilator Tubeaxial 230VAC - 440mm L x 440mm H Bal 1413,6 CFM (39,58m³/min) 5 Draads met adereindhulzen, 5 Draads met adereindhulzen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | K3G310-RR05-H2 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 1413,6 CFM (39,58m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 500W |
| RPM: | 2360 TPM |
| Breedte: | 247,7 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | K3G310 |
| Afmetingen: | Vierkant - 440mm L x 440mm H |
| Statische druk: | 1,855 in H2O (462,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Alarm, elektronische commutatie (EC), PWM-regeling, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 5 draadkabels met adereindhulzen, 5 draadkabels met adereindhulzen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CSA, EAC, UL |
| Beschrijving: | CENTRIFUGAALVENTILATORS |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 230VAC - 440mm L x 440mm H Bal 1413,6 CFM (39,58m³/min) 5 Draads met adereindhulzen, 5 Draads met adereindhulzen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.20A |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 277VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polypropyleen (PP) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging |
5 draadkabels met adereindhulzen, 5 draadkabels met adereindhulzen |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst K3G310-RR05-H2 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.