ebmpapst K3G190-RD45-03 ventilator
Artikelnummer:
K3G190-RD45-03
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$378,45
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Lawaai: | – |
| Spanning:: | 230VAC |
| Snelheid (RPM): | 4120 TPM |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Beëindiging: | 7 draden |
| Breedte: | 102,0 mm |
| Kenmerken: | Condensator, Elektronische schakeling (EC), PWM-besturing, Snelheidssensor (Tach), Thermische overbelastingsbeschermer (TOP) |
| Serie: | RadiCal? K3G190 |
| Statische druk: | 1,830 in H2O (455,0 Pa) |
| Beschrijving: | CENTRIFUGAALMODULE EC - RADICAAL |
| Afmetingen: | Vierkant - 266mm L x 266mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CCC, CSA, EAC, UL |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 240 VAC |
| Vermogen (watt): | 169W |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140¡ãF (-25 ~ 60¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Polyamide (PA), Nylon |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Huidige waardering: | 1.35A |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Spanning |
230VAC |
| Toerental |
4120 TPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst K3G190-RD45-03 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.