ventilator ebm-papst K1G175-AI73-02
Artikelnummer:
K1G175-AI73-02
Buisvormige ventilator 230VAC Rond - 280mm Dia Bal 3 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$134,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | K1G175-AI73-02 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 28.00W |
| RPM: | 2400 RPM |
| Breedte: | 109,0 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | K1G175 |
| Afmetingen: | Rond - 280mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen thermische overbelasting (TOP) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 122°F (-30 ~ 50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | ENERGIEBESPARENDE CENTRIFUGAALMODULE |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisvormige ventilator 230VAC Rond - 280mm Dia Bal 3 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.210A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA6), Nylon 6, Glasvezel Versterkt |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst K1G175-AI73-02 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.