Pelonis JL3-PE03019A24H-3B ventilator
Artikelnummer:
JL3-PE03019A24H-3B
Ventilatorblazer, dwarsstroom 24VDC Rechthoekig - 247mm L x 48mm H Bal 56,0 CFM (1,6m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$78,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | JL3-PE03019A24H-3B |
| Fabrikant: | Pelonis Technologieën |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 56,0 CFM (1,6m³/min) |
| Lawaai: | 46,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 6 W |
| RPM: | 4500 TPM |
| Breedte: | 50,00mm |
| Type ventilator: | Ventilator, dwarsstroom |
| Serie: | J-serie |
| Afmetingen: | Rechthoekig - 247mm L x 48mm H |
| Statische druk: | 0,190 in H2O (46,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, beveiliging tegen vergrendelde rotor, polariteitsbeveiliging |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR CF 247X50MM 24VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, dwarsstroom 24VDC Rechthoekig - 247mm L x 48mm H Bal 56,0 CFM (1,6m³/min) 2 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
46,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Pelonis JL3-PE03019A24H-3B fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.