Delta GTW040FUC15E-M001 ventilator
Artikelnummer:
GTW040FUC15E-M001
Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 528mm Dia Bal 3147.0 CFM (88.12m³/min) 3 Draadkabels met adereindhulzen, 7 Draadkabels met adereindhulzen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GTW040FUC15E-M001 |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 3147,0 CFM (88,12m³/min) |
| Lawaai: | 72,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 330W |
| RPM: | 1650 RPM |
| Breedte: | 154,0 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | GTW |
| Afmetingen: | Rond - 528mm Dia |
| Statische druk: | 0,795 in H2O (198,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Alarm, elektronische commutatie (EC), PWM-regeling, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 3-draads kabels met adereindhulzen, 7-draads kabels met adereindhulzen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UKCA |
| Beschrijving: | AXIAAL ROND 528MM L X 154MM B/ |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 528mm Dia Bal 3147.0 CFM (88.12m³/min) 3 Draadkabels met adereindhulzen, 7 Draadkabels met adereindhulzen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 277VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging |
3-draads kabels met adereindhulzen, 7-draads kabels met adereindhulzen |
| Geluid |
72,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta GTW040FUC15E-M001 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.