Delta GTW025FUC16 ventilator
Artikelnummer:
GTW025FUC16
Gemotoriseerde waaiers 230VAC Vierkant - 253mm L x 253mm H Bal 1028,0 CFM (28,78m³/min) 3 Draadkabels met adereindhulzen, 7 Draadkabels met adereindhulzen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$333,41
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GTW025FUC16 |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 1028,0 CFM (28,78m³/min) |
| Lawaai: | 76,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 288W |
| RPM: | 3800 TPM |
| Breedte: | 126,00mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | GTW |
| Afmetingen: | Vierkant - 253mm L x 253mm H |
| Statische druk: | 1,575 in H2O (392,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Elektronische commutatie (EC), beveiliging tegen geblokkeerde rotor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 3-draads kabels met adereindhulzen, 7-draads kabels met adereindhulzen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | AXIAAL VIERKANT 250MM L X 250MM H X |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 230VAC Vierkant - 253mm L x 253mm H Bal 1028,0 CFM (28,78m³/min) 3 Draadkabels met adereindhulzen, 7 Draadkabels met adereindhulzen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 277VAC |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging |
3-draads kabels met adereindhulzen, 7-draads kabels met adereindhulzen |
| Geluid |
76,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta GTW025FUC16 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.