Delta GTB040PUD27R ventilator
Artikelnummer:
GTB040PUD27R
Gemotoriseerde waaiers 400VAC Rond - 404mm Dia Bal 3102.0 CFM (86.86m³/min) Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GTB040PUD27R |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 400 VAC |
| Luchtstroom: | 3102,0 CFM (86,86m³/min) |
| Lawaai: | 81,0dB |
| Vermogen (watt): | 690W |
| RPM: | 2140 RPM |
| Breedte: | 270,0 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | GTB |
| Afmetingen: | Rond - 404mm Dia |
| Statische druk: | 3,339 in H2O (831,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLWR CENT 404X271MM 400VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 400VAC Rond - 404mm Dia Bal 3102.0 CFM (86.86m³/min) Aansluitblok |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.75A |
| Spanningsbereik: | 380 ~ 480VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
81,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta GTB040PUD27R fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.