Delta GTB040PUD26R N1 ventilator
Artikelnummer:
GTB040PUD26R N1
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$656,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Delta Elektronica |
| Lawaai: | 79,0 dB(A) |
| Spanning:: | 400 VAC |
| Snelheid (RPM): | 1850 TPM |
| Luchtstroom: | 3532,0 CFM (98,90 m/min) |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Breedte: | 227,3 mm |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Serie: | GTB040 |
| Statische druk: | 2,050 in H2O (510,6 Pa) |
| Afmetingen: | Rond - 404mm Dia |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | cUL, TUV, UL |
| Type product: | AC-ventilatoren |
| Spanningsbereik: | 380 ~ 480VAC |
| Vermogen (watt): | 640W |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140¡ãF (-25 ~ 60¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Huidige waardering: | 1.75A |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
79,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
3532,0 CFM (98,90 m/min) |
| Spanning |
400 VAC |
| Toerental |
1850 TPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta GTB040PUD26R N1 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.