Delta GTB040FUC20R N1 ventilator
Artikelnummer:
GTB040FUC20R N1
Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 404mm Dia Bal 1857.0 CFM (52.00m³/min)
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GTB040FUC20R N1 |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 1857,0 CFM (52,00m³/min) |
| Lawaai: | 74,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 244W |
| RPM: | 1600 TPM |
| Breedte: | 203,0 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | GTB |
| Afmetingen: | Rond - 404mm Dia |
| Statische druk: | 2,260 in H2O (562,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLWR CENT 400X203MM 230VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 404mm Dia Bal 1857.0 CFM (52.00m³/min) |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 3.1A |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 277VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
74,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta GTB040FUC20R N1 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.