Delta GTB036FUC21R N1 ventilator
Artikelnummer:
GTB036FUC21R N1
Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 360mm Dia Bal 2159,0 CFM (60,45m³/min)
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GTB036FUC21R N1 |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 2159,0 CFM (60,45m³/min) |
| Lawaai: | 78,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 510W |
| RPM: | 2100 TPM |
| Breedte: | 210,2 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | GTB |
| Afmetingen: | Rond - 360mm Dia |
| Statische druk: | 2,685 in H2O (668,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLWR CENT 360X212MM 230VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 360mm Dia Bal 2159,0 CFM (60,45m³/min) |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 3.62A |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 277VAC |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
78,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta GTB036FUC21R N1 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.