Delta GTB019FUG09R-V E1 ventilator
Artikelnummer:
GTB019FUG09R-V E1
Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 190mm Dia Bal 587.0 CFM (16.44m³/min) 3 Draadsnoeren met adereindhulzen, 4 Draadsnoeren met adereindhulzen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$136,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GTB019FUG09R-V E1 |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 587,0 CFM (16,44m³/min) |
| Lawaai: | 76,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 172W |
| RPM: | 4150 RPM |
| Breedte: | 87,50 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | GTB |
| Afmetingen: | Rond - 190mm Dia |
| Statische druk: | 3,966 in H2O (988,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Elektronische commutatie (EC), beveiliging tegen geblokkeerde rotor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 3-draads kabels met adereindhulzen, 4-draads kabels met adereindhulzen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UKCA |
| Beschrijving: | BLOWER ROND 190MM X 69MM, W/ IN |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 190mm Dia Bal 587.0 CFM (16.44m³/min) 3 Draadsnoeren met adereindhulzen, 4 Draadsnoeren met adereindhulzen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 240 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging |
3-draads kabels met adereindhulzen, 4-draads kabels met adereindhulzen |
| Geluid |
76,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta GTB019FUG09R-V E1 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.