Delta ventilator GFM0812DUB7S
Artikelnummer:
GFM0812DUB7S
Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 80mm L x 80mm H Bal 190,6 CFM (5,34m³/min) 4 draden per ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GFM0812DUB7S |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 190,6 CFM (5,34m³/min) |
| Lawaai: | 82,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 108 W |
| RPM: | 13800 voor, 13200 achter |
| Breedte: | 86,00mm |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Serie: | GFM - Driefasig |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Statische druk: | 5,749 in H2O (1432,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden per ventilator |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR DUBBEL 80X86MM 12VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 80mm L x 80mm H Bal 190,6 CFM (5,34m³/min) 4 draden per ventilator |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 9.00A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 12,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
82,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta GFM0812DUB7S fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.