Delta ventilator GFC0648SS-00E49
Artikelnummer:
GFC0648SS-00E49
Buisaxiale ventilator (dubbel) 48VDC vierkant - 60mm L x 60mm H Bal 77,0 CFM (2,16m³/min) 4 draden per ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$35,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GFC0648SS-00E49 |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 77,0 CFM (2,16m³/min) |
| Lawaai: | 82,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 52.8 W |
| RPM: | 22300 voor, 24300 achter |
| Breedte: | 56,00mm |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Serie: | GFC |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Statische druk: | 7,730 in H2O (1925,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden per ventilator |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR DUBBEL 60X56MM 48VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator (dubbel) 48VDC vierkant - 60mm L x 60mm H Bal 77,0 CFM (2,16m³/min) 4 draden per ventilator |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.10A |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 60 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
82,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta GFC0648SS-00E49 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.