DELTA GFC0412DS-CMA5 fan
Artikelnummer:
GFC0412DS-CMA5
Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 40mm L x 40mm H Ball 25.3 CFM (0.708m³/min) 4 Wire Leads per Fan
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$15,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GFC0412DS-CMA5 |
| Lawaai: | 64,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 25,3 CFM (0,708m³/min) |
| Vermogen (watt): | 10.2 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 17200 voor, 15700 achter |
| Beëindiging: | 4 draden per ventilator |
| Fabrikant: | DELTA |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Breedte: | 56,00mm |
| Statische druk: | 2.703 in H2O (673.3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | 0,176 lb (80,00 g) |
| Serie: | GFC |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.850A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 12,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 30000 uur @ 55°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 40mm L x 40mm H Ball 25.3 CFM (0.708m³/min) 4 Wire Leads per Fan |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
64,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “DELTA GFC0412DS-CMA5 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.