DELTA GFB1212VHW-TP05 fan
Artikelnummer:
GFB1212VHW-TP05
Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 120mm L x 120mm H Ball 220.3 CFM (6.17m³/min) 4 Wire Leads per Fan
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$29,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GFB1212VHW-TP05 |
| Lawaai: | 59,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 220,3 CFM (6,17m³/min) |
| Vermogen (watt): | 20.4 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 3550 voor, 3200 achter |
| Beëindiging: | 4 draden per ventilator |
| Fabrikant: | DELTA |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Breedte: | 76.20mm |
| Statische druk: | 0.592 in H2O (147.5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 589,7 g (1,3 lbs) |
| Serie: | GFB |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.70A |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 120mm L x 120mm H Ball 220.3 CFM (6.17m³/min) 4 Wire Leads per Fan |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
59,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “DELTA GFB1212VHW-TP05 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.