DELTA GFB0612HHG fan
Artikelnummer:
GFB0612HHG
Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 32.1 CFM (0.899m³/min) 2 Wire Leads per Fan
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$15,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GFB0612HHG |
| Lawaai: | 50,5 dB(A) |
| Luchtstroom: | 32,1 CFM (0,899m³/min) |
| Vermogen (watt): | 5.16 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 5000 voor, 4600 achter |
| Beëindiging: | 2 draadkabels per ventilator |
| Fabrikant: | DELTA |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Statische druk: | 0,378 in H2O (94,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 0,276 lb (125,19 g) |
| Serie: | GFB |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.430A |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 32.1 CFM (0.899m³/min) 2 Wire Leads per Fan |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
50,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “DELTA GFB0612HHG fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.