DELTA GFB0412HF fan
Artikelnummer:
GFB0412HF
Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Rectangular – 40mm L x 50mm H Ball 13.1 CFM (0.367m³/min) 2 Wire Leads per Fan
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GFB0412HF |
| Lawaai: | 41,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 13,1 CFM (0,367m³/min) |
| Vermogen (watt): | 1.68 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 6500 voor, 6200 achter |
| Beëindiging: | 2 draadkabels per ventilator |
| Fabrikant: | DELTA |
| Afmetingen: | Rectangular – 40mm L x 50mm H |
| Breedte: | 32,00mm |
| Statische druk: | 0,253 in H2O (63,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 0,101 lb (45,81 g) |
| Serie: | GFB |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.140A |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Rectangular – 40mm L x 50mm H Ball 13.1 CFM (0.367m³/min) 2 Wire Leads per Fan |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
41,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “DELTA GFB0412HF fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.