Sunon GB0535AEV1-8A B1360.F.GN fan
Artikelnummer:
GB0535AEV1-8A B1360.F.GN
Fan Blower 5VDC Square – 34.8mm L x 34.8mm H Vapo-Bearing™ 0.880 CFM (0.025m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GB0535AEV1-8A B1360.F.GN |
| Lawaai: | – |
| Luchtstroom: | 0,880 CFM (0,025m³/min) |
| Vermogen (watt): | 400 mW |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| RPM: | – |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Sunon |
| Afmetingen: | Square – 34.8mm L x 34.8mm H |
| Breedte: | 7.30mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 194°F (-10 ~ 90°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CUR, TUV, UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | MagLev® GB |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 5VDC Square – 34.8mm L x 34.8mm H Vapo-Bearing™ 0.880 CFM (0.025m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon GB0535AEV1-8A B1360.F.GN fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.