Comair Rotron GAA8038-115BB ventilator
Artikelnummer:
GAA8038-115BB
Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 80mm L x 80mm H Bal 29,0 CFM (0,812m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | GAA8038-115BB |
| Fabrikant: | Comair Rotron |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 29,0 CFM (0,812m³/min) |
| Lawaai: | 34,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 14.00W |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Gryphon |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Statische druk: | 0,200 in H2O (49,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 80X38MM 115VAC TERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 80mm L x 80mm H Bal 29,0 CFM (0,812m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.200A |
| Spanningsbereik: | 81 ~ 125 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Thermoplastisch |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
34,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Comair Rotron GAA8038-115BB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.