ebm-papst G3G180-AA05-H1 ventilator
Artikelnummer:
G3G180-AA05-H1
Ventilator, Centrifugaal 230VAC Rechthoekig/Rond - 332mm L x 285mm H Bal 444,7 CFM (12,45m³/min) 5 Draads met adereindhulzen, 5 Draads met adereindhulzen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | G3G180-AA05-H1 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 444,7 CFM (12,45m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 500W |
| RPM: | 2360 TPM |
| Breedte: | 195,0 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Serie: | G3G180 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 332mm L x 285mm H |
| Statische druk: | 2,754 in H2O (686,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Alarm, elektronische commutatie (EC), PWM-regeling, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 5 draadkabels met adereindhulzen, 5 draadkabels met adereindhulzen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 122°C (-25 ~ 50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, EAC, UL |
| Beschrijving: | CENTRIFUGAALVENTILATORS |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator, Centrifugaal 230VAC Rechthoekig/Rond - 332mm L x 285mm H Bal 444,7 CFM (12,45m³/min) 5 Draads met adereindhulzen, 5 Draads met adereindhulzen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.20A |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 277VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging |
5 draadkabels met adereindhulzen, 5 draadkabels met adereindhulzen |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst G3G180-AA05-H1 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.