ebm-papst G2S097-FF06-15 ventilator
Artikelnummer:
G2S097-FF06-15
Ventilator, Centrifugaal 230VAC Rechthoekig/Rond - 188mm L x 159mm H Bal 70.0 CFM (1.96m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$203,38
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | G2S097-FF06-15 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 70,0 CFM (1,96m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 45.00W |
| RPM: | 2100 TPM |
| Breedte: | 133,5 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Serie: | G2S097 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 188mm L x 159mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen thermische overbelasting (TOP) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP20 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 149°F (-25 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | AC CENTRIFUGAALVENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator, Centrifugaal 230VAC Rechthoekig/Rond - 188mm L x 159mm H Bal 70.0 CFM (1.96m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.260A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst G2S097-FF06-15 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.